Naršyklė nepalaiko JavaScript!

TPL__SEARCH

Apie save

    

     Esu logopedė metodininkė Audronė Neniškytė. Daug metų dirbu su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais. Ilgametė darbo rutina įkyrėjo, panorau į darbą įnešti kažką naujo. Susidomėjau, ką logopedui galėtų duoti informacinės technologijos. Tai buvo 2003 metai. „Užsikrėčiau“ rimtai ir ilgam. Pradžia buvo Šviesaus atminimo Gerb. Vito Purlio seminarai Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centre. Labai sudomino. Nuo to laiko ir „sergu IT liga“.

     Pradėjau rengti ugdymo priemones Word, Power Point programomis. Vėliau išbandžiau ir įvairias kitas. Mano parengta priemonė „Mokytis kalbėti padeda kompiuteris“ tapo nugalėtoja 2008 m. pirmojoje respublikinėje mokymo priemonių parodoje „Mokytojų edukacinė kūryba“ (prizas - kelionė į BETT 2009 parodą Londone). Kita priemonė „Mokykis spalvų, žaisdamas kompiuteriu“ tapo nugalėtoja 2010 m. Švietimo informacinių technologijų centro skelbtame konkurse „Skaitmeninių mokymo priemonių ir jų aprašų kūrimas“

     Nuo 2005 m. vedu kvalifikacijos kėlimo seminarus pedagogams rajone, apskrityje, šalyje. Skaičiau pranešimus apie IKT taikymą 2-ojoje tarptautinėje konferencijoje „Informatika mokykloje: raida ir perspektyvos“ 2006 m., Lietuvos logopedų asociacijos seminare 2007 m.

     Labai norėjau pabandyti sukurti interneto svetainę. 2005 metais sukūriau ir nuo tada administruoju savo mokyklos svetainę. Pirmam alkiui numaldyti lyg ir užteko, ten talpinau, kuo noriu pasidalinti su kitais ir ko reikia darbui su vaikais. Tačiau jau seniai mąsčiau apie savo asmeninę svetainę... bet vis neišdrįsau, nemaniau (ir dabar nemanau), kad turiu, ką pasakyti ar labai kuo pasidalinti.

     Jau senokai nusipirkau svetainės adresą elogopedas.lt, bet kol žemaitiškai ilgai įsilingavau, mane aplenkė šaunesnės ir veiklesnės logopedės su savo svetaine eLogopedai.lt. 

     Supykau ant savęs ir prisiverčiau pradėti. Kol kas tos mano svetainės dar ir nėra, tik rėmai. Labai trūksta laiko...bet palengva įsilinguosiu.

     2011-04-07