Naršyklė nepalaiko JavaScript!

TPL__SEARCH

Mano parengtos priemonės, naudojamos internete

Jigsaw Planet svetainė. Tai svetainė, kurioje labai paprastai galima susikurti ir naudoti dėliones iš nuotraukų, paveikslėlių. Galima pasirinkti dėlionės detalių skaičių, formą. Labai paprasta ir greit padaroma.

Sudėliok raides

Flashcards by Microsoft Education Labs svetainė. Šioje svetainėje galima kurti korteles su atsakymais kitoje pusėje, pvz., žodžių mokymuisi. Kortelėje galima ne tik rašyti, bet panaudoti ir paveikslėlius bei garso įrašus. Korteles naudoti galima 3 būdais:

Peržiūros . Matome abi kortelių puses - klausimą ir atsakymą- iš karto.

Mokymosi . Pirma matome vieną pusę - klausimą, po to galime atsiversti ir kitą - atsakymą. Jei atsakymas teisingas, pažymime jį. Kortelės išsidėsto į 2 krūveles (išmoktos ir neišmoktos).

Įrašymo (po kortele galime parašyti atsakymą). Jei atsakymas teisingas, pažymime jį. Kortelės išsidėsto į 2 krūveles (išmoktos ir neišmoktos).

Neužsiregistravus svetainėje, kortelėmis galima naudotis tik pirmuoju būdu (Peržiūros). Norint svetaine naudotis  pilnai, reikia užsiregistruoti. Korteles kurti tikrai nesudėtinga ir neužima daug laiko. Galima pasinaudoti ir kitų sukurtomis, tiesa, lietuviškų dar nedaug.

Naminiai gyvūnai

Naminiai paukščiai

Laukinės katės

Didieji jūros žinduoliai