Naršyklė nepalaiko JavaScript!

TPL__SEARCH

„MS Word“ programa parengtos priemonės

Visos  naudojamos iliustracijos yra paimtos iš Microsoft Office svetainės. Jas laisvai galima naudoti su Microsoft Office produktais (PowerPoint, Word, Excel, Publisher)


„Sudurtiniai žodžiai“. Priemonė skirta mokyti sudurtinių žodžių darybos ir rašybos. Pagal paveikslėlius ir duotus žodžius mokiniai turi sugalvoti ir parašyti sudurtinius žodžius. Galima dirbti kompiuteryje (išsispausdinti nebūtina). Lapo formatas A5. Čia yra šablonas -.dot.  Mokiniai pakeitimus gali išsaugoti. Atsidaro vis naujas dokumentas.


Kryžiažodis „Sudurtiniai žodžiai“.

Kryžiažodis „Kaip vadinasi metas, kai...?“.

Kryžiažodis „Kaip vadinasi...".

Priemonės skirtos mokyti sudurtinių žodžių darybos ir rašybos. Su duotais žodžiais mokiniai turi sugalvoti ir kryžiažodyje įrašyti sudurtinius žodžius. Galima dirbti kompiuteryje. Lapo formatas A5. Čia yra šablonas -.dot.  Mokiniai pakeitimus gali išsaugoti. Atsidaro vis naujas dokumentas.


„Išbrauk nereikalingą žodį“. Mokiniai kiekviename lape turi ištrinti po vieną žodį, kuris netinka („Ketvirtas nereikalingas“). Galima dirbti kompiuteryje (išsispausdinti nebūtina). Lapo formatas A5. Čia yra šablonas -.dot.  Mokiniai pakeitimus gali išsaugoti. Atsidaro vis naujas dokumentas.

Plakatėliai spausdinimui, skirti mokiniams, kurie painioja grafiškai panašias raides p, b, d. Asociacija su panašiais daiktais gali padėti geriau įsiminti raidę. Lapo formatas A4.